Vývojář C# - nadšenec do pokroku

Společnost poskytující komplexní řešení pro podnikovou komunikaci a dokumenty rozšiřuje svůj tým a hledá vývojáře.

Pracovní náplň:

Vysněný vývojář má svou práci rád, protože v ní:
  • Zjednodušuje a zpříjemňuje klientům práci
  • Píše kódy, které jsou výkonné, přehledné a elegantní
  • Může samostatně navrhovat řešení
  • Ovlivňuje výrazně to, jak výsledný produkt vypadá

Požadujeme:

Abys uspěl:
  • Musíš znát SQL jako malou násobilku
  • Zkus uplatnit i znalosti dalších technologií
  • Mělo by ti z očí koukat, že tě přitahuje vše nové, protože se to chceš naučit
  • Neobejdeš se bez angličtiny, protože jsou informace, které v češtině prostě nenajdeš
  • Nebuď vlk samotář, protože budeš pracovat i v týmu.

Nabízíme:

My přicházíme s:
  • Flexibilním začátkem/koncem pracovní doby, možností home officu
  • Stravenkami a dovolenou 5 týdnů
  • Pracovní smlouvou na dobu neurčitou
  • Prémiemi a bonusy
  • Možností kurzů a školení
  • Autem i pro soukromé účely, mobilním telefonem

Místo pracoviště:

Brno

Máte zájem o tuto pozici? Napište nám

Nahrát:
Vyberte svůj životopis
Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.

Vaše materiály budou považovány za přísně důvěrné. Zasláním svého CV souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu se zák.101/2000 Sb. pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení v rámci činnosti Brněnské personalistiky, spol. s r o. a to na dobu neurčitou, tj. do odvolání písemnou formou.
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Naši klienti