Údržbář - elektro

Německá automobilová společnost hledá do svých řad nového kolegu na pozici údržbář - elektro.

Pracovní náplň:

V práci budeš:
  • Udržovat výrobní zařízení (v třísměnném provozu)
  • Odstraňovat poruchy
  • Předvídat možné závady/poruchy a předcházet jim

Požadujeme:

Určitě musíš:
  • Mít SOU / SŠ vzdělání se zaměřením elektro
  • Ovládat Vyhl. 50/1978 Sb. (min §6)
  • Ovládat PC na uživatelské úrovni

Nabízíme:

Získáš za to za to:
  • Práci ve stabilní společnosti a odpovídající platové ohodnocení
  • Jistotu zaměstnání ve špičkovém pracovním prostředí
  • 13. plat dle hospodářských výsledků
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravu, příspěvek na závodní stravování, odměny za pracovní jubilea, firemní oblečení a obuv, příspěvek na čištění oděvů, permanentky na plavání a masáže, firemní akce pro zaměstnance a další benefity)
  • nástup možný ihned

Místo pracoviště:

Ivanovice na Hané

Máte zájem o tuto pozici? Napište nám

Nahrát:
Vyberte svůj životopis
Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.

Vaše materiály budou považovány za přísně důvěrné. Zasláním svého CV souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu se zák.101/2000 Sb. pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení v rámci činnosti Brněnské personalistiky, spol. s r o. a to na dobu neurčitou, tj. do odvolání písemnou formou.
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Naši klienti