Technický poradce

Pro našeho klienta, který působí v oblasti dodávek technických zařízení a komponentů, aktuálně hledáme technicky zdatného jednotlivce, který se stane jeho Technickým poradcem. Tato pozice vám nabídne jedinečnou příležitost prohloubit své technické znalosti a rozvíjet svou kariéru v dynamickém prostředí.

Pracovní náplň:

  • Návrh technických řešení, posouzení obecných poptávek

  • Komunikace se zákazníky

  • Prezentace produktů, doplnění parametrů

  • Sledování novinek u dodavatele a získávání nových vědomostí v oboru

  • Tvorba cenových nabídek

  • Zastupování kolegů v době jejich nepřítomnosti - občasně

  • Správa technické dokumentace a 3D modelů

  • Příprava podkladů pro marketingové kampaně

  • Výběr vhodných dílů: Výběr vhodných dílů a přetypování dílů konkurence na naše.

  • Komunikace v AJ a NJ: Telefonická a e-mailová komunikace.

  • Kontrola e-mailové schránky: Denní kontrola e-mailové schránky a reakce na příchozí e-maily.

  • Rozjeté projekty a noví klienti: Zodpovědnost za stávající projekty i získávání nových klientů.

  • Řešení dotazů a závad: Aktivní řešení dotazů a závad prezentovaných klienty.

Požadujeme:

  • Technické znalosti a povědomí o našich produktech (školení budou poskytnuta).

  • Komunikační dovednosti v AJ a NJ (jak telefonicky, tak e-mailem).

  • Schopnost efektivního a profesionálního řešení dotazů a závad prezentovaných klienty.

  • Schopnost samostatně řešit rozmanité výzvy.

  • Zájem o technický rozvoj a učení se novým věcem.

  • Ukončené SŠ vzdělání technického zaměření s praxí

  • VUT s min. 2 letou praxí

  • Znalost práce s 3D SW (AutoCAD, atd.)

  • Zkušenosti se SAP jsou pak VÝHODOU

Nabízíme:

  • Dlouhodobý pracovní poměr: Možnost dlouhodobého zaměstnání ve stabilní a perspektivní firmě.

  • Věrnostní odměny: Odměňujeme vaši věrnost a přínosy pro firmu.

  • 5 Týdnů dovolené + 2 Sick days: Možnost si užít zasloužený odpočinek a péči v případě nemoci.

  • Stravenky: Každý odpracovaný den bude odměněn stravným ve výši 100 Kč.

  • Jazyková školení AJ a NJ: Možnost zlepšit své jazykové dovednosti.

  • Podpora celé firmy: Spolupráce s týmem, který vám bude vždy nablízku a připraven vám pomoci.

  • Školení v německu: Účast na školeních v Německu, která vám poskytnou teoretické povědomí o našich produktech.

  • Rozmanitost práce: Zajišťování odborného poradenství pro různé odvětví průmyslu (zdravotnictví, potravinářství, automotive, nábytkářský či chemický průmysl a sklady).

  • Produktová školení

  • Firemní akce

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.