SOFTWARE DEVELOPER PRO AUTOMOBILOVÉ SENZORY (M/Ž)

Hledáme nového kolegu/kolegyni do moderního SW vývojového týmu. Láká tě vyvíjet SW a být u zrodu něčeho nového? Přidej se k nám a podílej se s námi na vývoji inovativních automobilových senzorů. Práce u nás je pestrá a bonusem je pohodová parta kolegů.

Pracovní náplň:

Programování v jazyce C
Vývoj embedded systémů (senzory pro automobily)
Vývoj senzorů a zavádění nových funkcí
Analýza zákaznických požadavků na funkci senzorů
Odvození softwarových požadavků z požadavků systémového inženýra
Návrh SW architektury a následná SW implementace
Realizace UNIT a integračních testů
Tvorba specifikací a dokumentace v souladu s interními procesy a zákaznickými požadavky
Podpora zákazníka u stávajících i již realizovaných projektů
Spolupráce v rámci mezinárodního projektového týmu

Požadujeme:

VŠ vzdělání v oboru IT/elektrotechniky
nebo SŠ vzdělání v oboru IT/elektrotechniky s praxí v oboru
Zkušenosti v oblasti SW vývoje pro embedded systémy
Zkušenosti s programováním v jazyce C
Komunikační dovednosti
Týmového ducha
Angličtina pro každodenní psanou i mluvenou komunikaci (B1+)
Výhodou bude základní znalosti z oblasti elektroniky, vývoje elektroniky a znalost mikrokontrolerů

Nabízíme:

Příjemné kanceláře a vývojové laboratoře vybavené moderní technikou
Přátelskou atmosféru, kterou rádi utužujeme na teambuldingích a firemních akcích
Širokou nabídku vzdělávání v rámci interních rozvojových programů, software akademie, programy zaměřené na elektrifikaci, soft skills školení a talentový program
Flexibilitu v podobě zkrácené pracovní doby (37,5 hodin/týden), možnosti home office, pružné pracovní doby a částečných úvazků; vycházíme vstříc individuálním potřebám zaměstnanců
Volno navíc (25 dní dovolené, 3 sick days a další příležitostné volné dny nad rámec zákoníku práce)
Příspěvek na stravu ve firemní jídelně nebo formou e-stravenek
Cafeteria systém včetně možnosti zvýhodněného nákupu Multisport karty
Finanční odměny jako výkonový roční bonus, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na home office, odměna za doporučení nového kolegy a další

Místo pracoviště:

Ostrava

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.