Ředitel společnosti

Stabilní firma, která se zabývá vývojem a výrobou ekologicky šetrných obalů

Pracovní náplň:

  • Zajistit plynulou výrobu po stránce technické i personální
  • Efektivně využívat výrobní prostředky a skladové zásoby
  • Naučit se rozumět používaným výrobním technologiím a navrhovat optimalizaci výrobních procesů
  • Řídit tým do 50 zaměstnanců
  • Vybírat do společnosti správné zaměstnance na pracovní pozice

Požadujeme:

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
  • Zkušenosti s řízením výroby minimálně 5 let
  • Obchodní s orientací na zákazníka
  • Komunikativní a týmové
  • Domluvit se anglicky
  • Řidičské oprávnění B
  • Časovou flexibilitu
Výhodou bude, pokud budete mít
  • Vzdělání technického směru
  • Zkušenosti s výrobou a zpracováním plastů
  • Znalost mezinárodních norem ČSN

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr
  • Osobní rozvoj formou vzdělávání
  • Služební vozidlo s použitím i pro soukromé účely
  • Benefity – připojištění, ostatní podle pracovní pozice

Místo pracoviště:

Jihomoravský kraj, okres Hodonín

Máte zájem o tuto pozici? Napište nám

Nahrát:
Vyberte svůj životopis
Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.

Vaše materiály budou považovány za přísně důvěrné. Zasláním svého CV souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu se zák.101/2000 Sb. pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení v rámci činnosti Brněnské personalistiky, spol. s r o. a to na dobu neurčitou, tj. do odvolání písemnou formou.
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Naši klienti