Projektant zabezpečovacího zařízení železnic (i absolventi)

Brněnská projektová, inženýrská a dodavatelská společnost, jež si dovoluje nabídnout široké spektrum projektových prací v oborech pozemních staveb, železniční a silniční dopravy, městské a příměstské dopravy, nyní hledá nové uchazeče o zaměstnání na pozici "Projektant zabezpečovacího zařízení železnic".

Pracovní náplň:

  • Spolupráce na tvorbě dokumentací záměru projektu nebo studie

  • Místní šetření

  • Pohyb na stavbách v terénu

  • Zpracování analýz a technických zpráv

  • Návrh základní koncepce traťových, staničních a přejezdových zabezpečovacích zařízení

  • Zpracování výkresových příloh (situování návěstidel, dopravní schémata)

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ elektrotechnického nebo dopravního zaměření se specializací na železniční zabezpečovací zařízení

  • Znalost základních norem a zákonných předpisů v oboru železniční zabezpečovací techniky

  • Výhodou zkušenosti se zpracováním návrhů koncepce železničních staveb a jejich projednávání

  • Uživatelská znalost programů: Word, Excel, Outlook

  • Výhodou je znalost programů AutoCad

  • Znalost práce na PC a oboru železniční zabezpečovací techniky

  • Flexibilita, dochvilnost a spolehlivost

  • Komunikační schopnosti a práce v týmu

  • Řidičský průkaz skupiny B

    Výhodou bude, pokud budete mít

  • Praxe v oboru - práce s železniční zabezpečovací technikou

  • Výhodou je také praxe v oboru projektování železničních zabezpečovacích zařízení

  • Průkaz opravňující osobu ke vstupu do kolejiště (Výhodou)

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní společnosti, s projekty a tedy jistotou práce minimálně na dva roky dopředu

  • Možnost rozšíření znalostí v rámci drážní problematiky

  • Školení pro osobní rozvoj v oboru

  • Multisport kartu

  • Firemní mobil

  • 5 týdnů dovolené

  • Možnost si případně dodělat autorizační razítko

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.