Obchodní zástupce

Společnost působící na trhu od roku 1958. Od počátku svého vzniku se zaměřuje na výrobu elektromechanických a obráběných součástí a sestav, a to jak pro automobilový průmysl, tak i pro různé průmyslové aplikace. Zaměřuje se také na komplexní servis od konstrukce, přes návrh technologie a výroby až po samotnou logistiku. Nyní hledají do svého týmu obchodního zástupce pro divizi, která se zabývá výrobky jako jsou mlýnky, nože, příbory, krájecí prkénka.

Pracovní náplň:

  • Udržování dobrých vztahů se stávajícími zákazníky
  • Aktivní vyhledávání nových zákazníků a obchodních příležitostí
  • Návštěvy veletrhů
  • Propagace na veletrzích
  • Spoluúčast na definování výrobkového portfolia
  • Spoluúčast při zavádění nových výrobků

Požadujeme:

  • Chuť rozvíjet naše obchodní aktivity
  • Ochotu cestovat – Evropa, Asie
  • Řidičský průkaz – skupina B (aktivní řidič)
  • Orientace na výsledek
  • Znalost AJ – slovem i písmem nutná /min. B2/, znalost NJ významnou výhodou

Nabízíme:

  • Vysokou míru seberealizace
  • Možnost řídit si aktivity a vlastní čas
  • Týden dovolené nad ZP
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost částečného home-office

Místo pracoviště:

Morkovice-Slížany

Máte zájem o tuto pozici? Napište nám

Nahrát:
Vyberte svůj životopis
Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.

Vaše materiály budou považovány za přísně důvěrné. Zasláním svého CV souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu se zák.101/2000 Sb. pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení v rámci činnosti Brněnské personalistiky, spol. s r o. a to na dobu neurčitou, tj. do odvolání písemnou formou.
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Naši klienti