Obchodně-technický zástupce

Společnost působící na trhu od roku 1958. Od počátku svého vzniku se zaměřuje na výrobu elektromechanických a obráběných součástí a sestav, a to jak pro automobilový průmysl, tak i pro různé průmyslové aplikace. Zaměřuje se také na komplexní servis od konstrukce, přes návrh technologie a výroby až po samotnou logistiku.

Pracovní náplň:

  • Kontaktování nových zákazníků
  • Jednání se zákazníky
  • Dojednávání obchodních podmínek spolupráce
  • Návštěvy veletrhů
  • Organizace a příprava účasti na veletrhu
  • Pomoc při návrhu a výběru specifických obchodních partnerů
  • Analýza aplikací a výrobků za účelem ověření technické specifikace

Dále pak ve spolupráci s externisty

  • Analyzovat konkurenci – produkty, trhy, segmenty
  • Definovat segmenty a zákazníky pro prodej stávajících výrobků a služeb
  • Definovat aplikace a výrobky, které mohou být potenciální obchodní příležitostí

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání technického zaměření. Strojní nebo elektro pak významnou výhodou
  • Obchodní zkušenosti
  • Znalost AJ – slovem i písmem nutná /min. B2/
  • Tah na bránu
  • Orientace na výsledek
  • Ochota cestovat – Evropa (Německo, Maďarsko, Slovensko, Francie a další), Asie výjimečně, záleží na Vás, jak si rozvrhnete plán cesty
  • Řidičský průkaz – skupina B (aktivní řidič)

Nabízíme:

  • Týden dovolené nad ZP
  • Příspěvek na stravování
  • Manažerský balíček (auto, notebook, mobil)
  • Možnost částečného home-office

Místo pracoviště:

Morkovice-Slížany

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.