Montér MaR a elektro

Česká společnost poskytující komplexní dodávky v realizaci technických zařízení budov, systémy automatizace budov včetně inteligentních budov (měření a regulace - MaR, slaboproud - SLP, building management systém - BMS) a následný servis a provoz, hledá kandidáty na pozici "Montér MaR a elektro".

Pracovní náplň:

  • samostatné montáže elektro – MaR
  • spolupráce s kolegy z ostatních oddělení podílejících se na realizaci zakázky
  • spolupráce při uvádění systémů do provozu

Požadujeme:

  • SŠ nebo odborné vyučení v oboru elektrotechniky se zkušenostmi v oboru
  • zájem o oblast elektrotechniky
  • osvědčení vyhlášky č. 50/1978 Sb.
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • znalost projektových dokumentací elektro – MaR
  • schopnost zkoordinovat si činnosti při realizaci zakázky na stavbě a řídit montážní skupinu
  • zodpovědnost při řešení zadaných úkolů
  • umět spolupracovat a vycházet s lidmi pracovního týmu

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci
  • zázemí v stabilní společnosti s přátelským kolektivem
  • osobní a profesní rozvoj
  • zajímavé platové ohodnocení, motivační příplatky a kvartální odměny
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • notebook, mobil (možnost využití výhodných tarifů i pro rodinné příslušníky)
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky (Sodexo Multi-pass)
  • kafeterie
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • společné sportovní a kulturní akce

Místo pracoviště:

Brno

Máte zájem o tuto pozici? Napište nám

Nahrát:
Vyberte svůj životopis
Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.

Vaše materiály budou považovány za přísně důvěrné. Zasláním svého CV souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu se zák.101/2000 Sb. pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení v rámci činnosti Brněnské personalistiky, spol. s r o. a to na dobu neurčitou, tj. do odvolání písemnou formou.
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Naši klienti