Manipulant ve výrobě

Pro našeho klienta, významného evropského výrobce a dodavatele barevných směsí ve formě suchých granulí, hledáme novou posilu do pohodového výrobního týmu.

Pracovní náplň:

- navažování a příprava zakázek
- zaskladňování a balení
- obsluha vysokozdvižného vozíku
- drobné výpočty

Požadujeme:

 - SOU/SŠ nejlépe technického směru
 - běžná fyzická zdatnost
 - odpovědný přístup k práci
 - spolehlivost a pečlivost

Nabízíme:

- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou přímo u zaměstnavatele
- práce v moderní čisté hale v menším kolektivu
- stabilní zázemí firmy
- dvousměnný provoz
- 5 týdnů dovolené a 3 dny zdravotního volna
- 13. plat a příspěvek na dovolenou
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní/zdravotní připojištění
- příspěvek na sport
- jazykový kurz (plně hrazen)

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.