Kontruktér

Pro rozvíjející se českou společnost v perspektivním oboru elektromobility a energetických úložišť, která směřuje k postupné plné automatizaci výroby bateriových modulů a vývoji dalších generací bateriových systému na bázi lithia, hledáme nového pracovníka do týmu, na pozici Konstruktér.

Pracovní náplň:

  • vývoj konstrukčních řešení, návrhy konstrukčních změn a úprav, stávající konstrukce dle požadavků
  • vytváření dokumentace a provádění konstrukčních změn
  • spolupráce při projektovém řízení, spolupráce s dílnou i obchodníkem
  • vedení technických jednání se zákazníkem
  • vytváření cenových nabídek
  • zajišťování výroby náhradních dílů a přípravků
  • testování funkčního celku
  • spolupráce při homologaci

Požadujeme:

  • VŠ technického/strojírenského směru, pokud máte dlouhou praxi i SŠ s maturitou
  • předchozí pracovní zkušenosti na podobné pozici
  • zkušenosti s konstruováním a výkresovou dokumentací
  • znalost SolidWorks, AutoCAD, Inventor
  • logické a tvůrčí myšlení, silný tah na branku
  • nadstanardní komunikační dovednosti, flexibilitu a schopnost týmové spolupráce
  • organizační zkušenosti, práce s lidmi
  • samozřejmě zodpovědnost, samostatnost, pečlivost

Nabízíme:

  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • zaměstnání ve firmě s budoucností
  • NTB, mobilní telefon, stravování
  • možnost dalšího vzdělávání např. v oblasti jazyků
  • kolektiv slušných lidí
  • určitě to bude výzva a také zajímavá práce

Místo pracoviště:

Hulín

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.