Elektromechanik

Pro přední českou technologickou společnost hledáme zkušeného Elektromechanika, který se připojí k týmu odborníků při vývoji a výrobě zařízení pro průmyslový mikrovlnný ohřev. Pokud máte SŠ v oboru elektro, minimálně 2 roky praxe a jste ochotni občas cestovat za zákazníky do zahraničí, pak hledáme právě Vás!

Pracovní náplň:

Co budete mít za úkol?

  • provádění elektroinstalace průmyslových zařízení – rozvaděče, stroje, automaty
  • práce ve slaboproudé a silnoproudé elektrotechnice
  • provádět kontrolu a běžnou údržbu a opravy
  • orientovat se v technické dokumentaci
  • komunikovat s kolegy na řešení technických výzev
  • 1 – 2x ročně služební cesty i do zahraničí za účelem předání díla zákazníkovi
  • pracovní doba od 6:30 do 15:00

Požadujeme:

Jaké znalosti a dovednosti uvítáme?

  • SŠ v oboru elektrotechniky
  • osvědčení dle zákona 250/2021 Sb. (dříve vyhláška 50/1978 Sb. §6)
  • praxe v oboru min. 2 roky
  • ŘP sk. B
  • zručnost a samostatnost i zodpovědnost
  • chuť pracovat a učit se novým věcem
  • ochota jednou za čas cestovat za zákazníky i do zahraničí
  • základy AJ výhodou

Nabízíme:

Na co se můžete těšit?

  • zajímavou, tvůrčí a dlouhodobou práci
  • zázemí stabilní a prosperující české společnosti
  • přátelskou atmosféru mezi kolegy
  • nástupní mzdu 30.000 Kč (nebo dohodou dle praxe a zkušeností)
  • po zapracování navýšení mzdy + 5.000 Kč
  • měsíční bonusy až 7.000 Kč
  • extra bonusy 2x do roka podle hospodářských výsledků společnosti
  • stravenkový paušál
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní angličtina

Místo pracoviště:

Brno

Máte chuť se dozvědět více? Tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis nebo nám rovnou zavolejte na +420 775 989 418.

Těšíme se na Vás!

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.