Otevřené semináře

Zaujalo vás téma semináře, ale nemáte možnost naplnit ve vaší firmě celou kapacitu kurzu? Právě pro vás jsou zde připraveny naše otevřené semináře, které pravidelně pořádáme. Náplň těchto kurzů je totožná s těmi, které jsou tzv. uzavřené. Navíc se na nich setkáte s odborníky z vašeho oboru – bonusem je tudíž i sdílení a předávání zkušeností.
Na otevřených seminářích dodržujeme vždy všechny zásady moderní metodologie, včetně přímé zpětné vazby a individuálního přístupu. Proto v zájmu zachování kvality vzdělávání stanovujeme počet účastníků do cca 12 osob.
Otevřené semináře realizujeme v Brně a Praze.

 Na otevřeném semináři si můžete ověřit naši práci předtím, než nám svěříte větší projekty.

 

Komunikace jako nástroj

Termín konání semináře: 18. 08. 2020 - 18. 08. 2020

Většina problémů vzniká právě kvůli špatné, ne-li žádné komunikaci. Využijte umění různých typů komunikace jako nástroje k tomu, aby vše fungovalo, jak je třeba.

VÍCE INFORMACÍ A ONLINE REGISTRACE

Rozvoj kreativity II – KASMY® - rozšíření

Termín konání semináře: 22. 09. 2020 - 22. 09. 2020

Tlak na výkon v nás pomalu, ale jistě ubíjí tvořivé myšlení – časem sklouzneme ke stereotypu v jednání i rozhodování. Kurz je úvodní část do zábavného, ale propracovaného šestidílného programu na otevření mysli a znovunalezení našich původních schopností.

VÍCE INFORMACÍ A ONLINE REGISTRACE

Life-balance a zvyšování stresové odolnosti

Termín konání semináře: 01. 12. 2020 - 01. 12. 2020

Každý zažíváme svá nahoře a dole, jak ale optimalizovat vliv pracovního stresu na naše životy? Pro ty, které trápí pracovní stres a s ním spojené komplikace, přicházíme s "anti-stresovým" seminářem.

VÍCE INFORMACÍ A ONLINE REGISTRACE

Plánování personálních procesů

Termín konání semináře: 15. 12. 2020 - 15. 12. 2020

V každé firmě jsou nastaveny personální procesy přesně na míru požadavkům firmy. Tak aby byl zajištěna nejlepší péče, maximální využití a dlouhodobá stabilita lidského kapitálu. Nebo ne? Tento otevřený seminář Vám přinese nové nápady, moderní poznatky a nástroje pro plánování personálních procesů u Vás ve firmě.

VÍCE INFORMACÍ A ONLINE REGISTRACE

Naši klienti