VEDOUCÍ PROVOZU A SERVISU TEPELNÝCH A ENERGETICKÝCH ZDROJŮ

Jsme na trhu od roku 1993, dodáváme vše od projektu až po konečnou realizaci. Uplatňujeme princip individuálního přístupu k potřebám zákazníků, navrhujeme optimální řešení v konkrétních podmínkách zákazníka. Zajišťujeme komplexní přípravu staveb od studií, přes projektovou dokumentaci až po konečnou realizaci s možností následné správy dokončeného díla. Disponujeme špičkovým týmem neustále se vzdělávajících odborníků působících v odvětví řadu let. Působíme napříč celým územím ČR.

Pracovní náplň:

Co vás čeká

- Aktivní řízení provozu, servisu a údržby tepelných a energetických zdrojů vč. zajišťování pravidelných revizí
- Vedení týmu topičů a obsluh zdrojů
- Organizačně zajišťovat montážní a servisní práce, drobné opravy na jednotlivých zdrojích
- Dohled nad dodržováním BOZP a PO
- Komunikace s odběrateli tepelné energie

Požadujeme:

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Všeobecný přehled v oblasti energetiky a zásobování teplem a elektřinou
  • Řídící a organizační schopnosti
  • Dobré komunikační znalosti
  • Asertivitu
  • Časovou flexibilitu
  • Základní znalost práce na PC (Zaučíme Vás v našem modulu Heliosu)
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Výhodou praxe v oboru energetiky (provoz plynových kotelen, výměníkových stanic apod.)

Nabízíme:

Co vám můžeme nabídnout

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení a výkonnostní odměny
  • Firemní osobní automobil
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenky
  • Dodatková firemní dovolená mezi vánočními svátky
  • Další firemní benefity (věrnostní program, společné kulturní akce, atd.)
  • Pracoviště Brno
  • Nástup možný ihned

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.