STAVBYVEDOUCÍ PRO POZEMNÍ STAVBY BRNO

Jsme na trhu od roku 1993, dodáváme vše od projektu až po konečnou realizaci. Uplatňujeme princip individuálního přístupu k potřebám zákazníků, navrhujeme optimální řešení v konkrétních podmínkách zákazníka. Zajišťujeme komplexní přípravu staveb od studií, přes projektovou dokumentaci až po konečnou realizaci s možností následné správy dokončeného díla. Disponujeme špičkovým týmem neustále se vzdělávajících odborníků působících v odvětví řadu let. Působíme napříč celým územím ČR.

Pracovní náplň:

Co vás na této pracovní pozici čeká

  • Odborně a hospodárně řídit stavbu
  • Zastupovat společnost vůči investorovi, projektantovi, veřejnoprávním orgánům a dodavatelům
  • Řídit a koordinovat vlastní pracovníky i kapacity zasmluvněných dodavatelů
  • Zabezpečit plnění časového harmonogramu
  • Zajistit řádné vedení stavebního deníku
  • Kontrolovat správnost předložených dodavatelských faktur
  • Zajistit pořádek, pracovní kázeň a dodržování BOZP a PO
  • Zajistit podklady od subdodavatelů k předpisům, směrnicím a přejímacímu řízení
  • Zajistit podklady pro předání díla investorovi, případně pro kolaudační řízení

Požadujeme:

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru pozemního stavitelství
  • Praxe minimálně 8 let
  • Zkušenost s řízením staveb v objemu minimálně 50 mil. Kč
  • Pokročilá znalost Microsoft Office a Microsoft Project
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Vysoká časová flexibilita
  • Samostatnost a zodpovědnost
  • Výhodou bude - zkušenosti na manažerské pozici
  •                           - autorizace

Nabízíme:

Co vám můžeme nabídnout

  • Zázemí stabilní a silné mezinárodní společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Možnost seberealizace a další profesní rozvoj
  • 5 týdnu dovolené
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Po zapracování služební automobil
  • Výhodné tarify pro rodinné příslušníky
  • Možnost získání zvýhodněné MULTISPORT karty

Místo pracoviště:

Brno

Máte zájem o tuto pozici? Napište nám

Nahrát:
Vyberte svůj životopis
Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.

Vaše materiály budou považovány za přísně důvěrné. Zasláním svého CV souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu se zák.101/2000 Sb. pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení v rámci činnosti Brněnské personalistiky, spol. s r o. a to na dobu neurčitou, tj. do odvolání písemnou formou.
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Naši klienti