SOFTWARE ENGINEER

Pro našeho klienta, který se pohybuje v oblasti pneumatik a mobility, aktuálně hledáme zkušeného a kompetentního Softwarového inženýra, který se stane členem zaběhlého týmu. Tato pozice vám nabídne příležitost spojit své technologické dovednosti s cestovatelskou vášní.

Pracovní náplň:

Podílet se na přípravě řídících SW výrobních strojů a linek

Upravovat stávající SW stroje podle nových požadavků

Zprovozňovat stroje a linky

Podílet se na vývoji nových strojů podle požadavků zákazníku

Požadujeme:

Znáte programy PLC Beckhoff a Siemens

VŠ vzdělání, specializace elektro, automatizace, informační technologie

Máte přehled v předpisech o bezpečnosti strojů

Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni (budete běžně komunikovat v anglickém jazyce, jak s kolegy tak vedením)

Vlastníte řidičský průkaz sk. B

Jste týmový hráč, ale zároveň i individualista

Ochotný cestovat po celém světě (poznáte zajímavá místa v rámci služebních cest)

V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu v českém a anglickém jazyce.

Nabízíme:

Pružnou pracovní dobu (s týdenním úvazkem 37,5 hod.)

13. a 14. mzdu

25 dní dovolené

Příspěvek na penzijní pojištění

Závodní stravování

Zvýhodněný nákup pneumatik

Místo pracoviště:

Otrokovice

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.