Servisní technik - Elektro (Slaboproud) Měření a Regulace

Pro společnost, která je součástí mezinárodní skupiny a která se specializuje na výrobu a vývoj přesných měřicích přístrojů v různých oblastech. Jsou lídři v oblasti průmyslového měření a automatizace a jejich produkty jsou známy svou spolehlivostí a inovativností. Jejich hodnoty zahrnují závazek kvalitě, technologický pokrok a silné partnerství se zákazníky.

Pracovní náplň:

  • Provádí pozáruční servisní zásahy u zákazníka.
  • Provádí záruční opravy dodaných přístrojů a připravuje je k odeslání do servisního střediska výrobce za účelem reklamace, vyhodnocuje četnost a hlavní důvody reklamací.
  • Provádí pozáruční opravy dodaných přístrojů a připravuje je k odeslání do servisního střediska výrobce za účelem opravy.
  • Provádí kalibrační služby a další placené služby servisu.
  • Spolupracuje s obchodně-technickými zástupci při řešení aplikačních problémů, upozorňuje je na chyby a nedostatky v aplikacích jimi dodaných přístrojů.
  • Cestování po ČR (Výjimečně zahraničí)
  • Účastní se výstav, školení a veletrhů pořádaných firmou v potřebném rozsahu.
  • Eviduje servisní případy do obchodního SW, vede evidenci služebních a soukromých jízd, týdně odevzdává vyúčtování nutných osobních výdajů a přehled činnosti jednateli.
  • Průběžně se seznamuje s technickými a obchodními informacemi z mateřské společnosti.
  • Má přehled o stavu skladu nezbytně potřebných náhradních dílů a podává návrhy na jeho doplnění.
  • Práce v programech S4S, QSYS, PactWare a další servisní programy, Microsoft Office

Požadujeme:

  • Vzdělání: SPŠ nebo SOU s maturitou v oboru elektro (slaboproud) měření a regulace / automatizace / elektrotechnika
  • Vyhláška 50/1978 Sb nutná
  • Praxe v oboru minimálně 3 roky
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Schopnost pracovat samostatně a efektivně komunikovat s klienty

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Znalost anglického jazyka - výhodou

Nabízíme:

  • Fixní plat + pohyblivá složka
  • 5 týdnů dovolené
  • Služební vozidlo a mobil k soukromému užívání
  • Notebook
  • Odborný rozvoj a možnosti kariérního růstu
  • Firemní školení a workshopy
  • Zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvek na penzijní připojištění)

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.