Seniorní účetní

Hledáme zkušeného a motivovaného jedince na pozici Účetního. Pokud máte znalosti v oblasti účetnictví, mzdy a personální agendy, a rádi byste se připojili k týmu rodinné firmy ve společnosti s dlouholetou tradicí, tato pracovní příležitost je pro vás!

Pracovní náplň:

  • Zpracování příjmů a výdajů
  • Vystavování faktur v cizí měně
  • Spolupráce s celním úřadem – výstupní podklady k vývozu do zahraničí
  • Bankovní operace a pokladna
  • Práce s cizími měnami
  • Daňové přiznání
  • Zpracování účetní závěrky pro audit společnosti
  • Spolupráce s daňovým poradcem a auditorem

Mzdy:
  • Zpracování měsíčních mezd
  • Výkazy a personální agenda
  • Komunikace s úřady

Požadujeme:

  • Vzdělání v oblasti účetnictví nebo ekonomie
  • Praxe v oblasti účetnictví a mzdy
  • Znalost práce s programy Pohoda a Pamica výhodou
  • Samostatnost, pečlivost a schopnost týmové spolupráce
  • Komunikativnost a schopnost jednat s úřady a externími partnery

Nabízíme:

  • Stravenkový paušál
  • Bonusy a prémie
  • Flexibilní pracovní doba
  • Smlouva na dobu neurčitou

Místo pracoviště:

Židlochovice

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.