PROJEKTANT tepelně technických zařízení

Pro společnost, která se více než 30 let zaměřuje na různé oblasti, včetně průmyslového inženýrství, technologií pro ochranu životního prostředí, dodávky energetických zařízení a služeb. Jsou známi svou širokou škálou produktů a služeb pro průmyslové a energetické sektory.

Pracovní náplň:

  • zpracování technologické části projektové dokumentace (tepelné zdroje, tepelné rozvody na úrovni CZT)
  • zpracování všech stupňů projektové dokumentací
  • řízení zpracovatelů navazujících profesí
  • týmová spolupráce v rámci firmy i mimo ni

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
  • praxe na pozici projektanta min. 2 roky
  • autorizace v oboru Technologická zařízení staveb nebo Technická zařízení staveb – VÝHODOU
  • zkušenosti s řízením projektů na pozici samostatného projektanta
  • orientace v oboru TZB
  • znalost oboru VZT a plynoinstalace – VÝHODOU
  • PC – AutoCAD, BuildPower, MS Office, Protech
  • aktivní řidič, ŘP sk. B

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení a výkonnostní odměny
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravné
  • dodatková firemní dovolená mezi vánočními svátky
  • další firemní benefity (věrnostní program, společné kulturní akce, atd.)
  • pracoviště Brno
  • nástup možný ihned - hlavní pracovní poměr

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.