Obchodně-technický zástupce - Práškové barvy

Jsme přední firmou na trhu v oblasti výroby a distribuce práškových barev pro průmyslové a komerční využití. S více než třicetiletou historií se pyšníme inovativními řešeními a vysokou kvalitou našich produktů. V současné době rozšiřujeme náš tým o profesionála na pozici obchodně-technického zástupce.

Pracovní náplň:

  • Udržování a rozvíjení vztahů se stávajícími klienty
  • Aktivní oslovování potenciálních zákazníků v oblasti práškových barev
  • Návštěvy stávajících zákazníků s cílem budovat a udržovat pozitivní vztahy
  • Zajištění správné implementace našich produktů u zákazníků
  • Příprava obchodních a cenových nabídek
  • Sledování a analyzování tržních trendů a konkurence
  • Pravidelné reporty vedení o stavu obchodních aktivit a výsledků
  • Obchodní činnost pro celou Moravu

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání technického směru
  • Silné komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Schopnost pracovat nezávisle a zároveň efektivně spolupracovat v týmu
  • Proaktivní přístup a schopnost rychle reagovat na měnící se podmínky trhu
  • Znalost NJ na pokročilé úrovni
  • Práce v MS Office
  • Schopnost pracovat s operačním systémem iOS (Apple)
VÝHODOU PAK:
  • Zkušenosti v oblasti prodeje práškových barev nebo podobného průmyslu.
  • Zkušenosti s programem SAP
  • AJ na pokročilé úrovni

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Telefon+Notebook
  • Možnost profesního růstu a rozvoje v perspektivní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí a týmovou atmosféru
  • Stravenkový paušál
  • Služební automobil i pro soukromé účely (6.000km ročně proplácí firma)
  • Firemní akce

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte a zašlete nám své CV.

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.