Majetkový a investiční referent, energetický management

Aktuálně hledáme vhodné uchazeči na pozici "MAJETKOVÝ A INVESTIČNÍ REFERENT, ENERGETICKÝ MANAGEMENT " pro Statutární město Brno - Městskou část Brno-Bystrc.

Pracovní náplň:

Nástup: nejlépe Ihned, případně dle domluvy

Místo výkonu práce: ÚMČ Brno-Bystrc, tj. Brno, náměstí 28. dubna 60

Pracovní náplň požadované pozice:

  • zastupuje MČ v územním, stavebním a kolaudačním řízení
  • zabezpečuje technický dozor investora
  • kontroluje věcné, časové a finanční plnění v průběhu stavby dle uzavřených smluv
  • přebírá dokončené stavební a projektové práce
  • odpovídá za jejich kvalitu a termín plnění
  • zpracovává materiály pro jednání a rozhodování příslušných komisí rady MČ, zastupitelstva MČ a orgánů města Brna
  • zajišťuje přípravu a průběh zadání veřejných zakázek malého rozsahu z rozpočtu MČ i následnou realizaci
  • zajišťuje energetický management budov svěřených MČ dle ČSN EN ISO 50001 systému managementu hospodaření s energií včetně zpracování souhrnných přehledů

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v bakalářském programu nebo vyšší odborné vzdělání
  • zaměření na stavební a technickou problematiku
  • výborná znalost MS Office
  • rozhodnost a odolnost proti stresu
  • organizační a komunikační schopnosti
  • smysl pro zodpovědnost a důslednost
  • státní občanství ČR, nebo cizí státní občanství a trvalý pobyt v ČR
  • věk minimálně 18 let
  • svéprávnost
  • bezúhonnost
  • ovládání jednacího jazyka

Nabízíme:

  • tarif v platové třídě 10 v závislosti na počtu let odborné praxe dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
  • osobní příplatek (6.000,- Kč až 7.000,- Kč), případně další příplatky dle zák. č. 262/2006 Sb., a nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
  • možnost trvalého vzdělávání – vstupní vzdělávání, průběžná školení a semináře
  • 5 týdnů dovolené
  • 4 dny indispozičního volna (Sick Days)
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na stravování, rekreaci, penzijní připojištění a na ošacení
  • odměny při životním a pracovním výročí

Náležitosti písemné přihlášky:

  • jméno, příjmení a titul uchazeče
  • datum a místo narození uchazeče
  • státní příslušnost uchazeče
  • místo trvalého pobytu uchazeče
  • číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního příslušníka
  • datum a podpis uchazeče

Povinné přílohy k přihlášce:

  • životopis s údaji o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech
  • výpis z evidence Rejstříku trestů (ne starší tří měsíců)
  • u cizích státních příslušníků obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem, (pokud domovský stát takový doklad nevydá, tak čestné prohlášení)
  • ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Přihlášky zasílejte se všemi náležitostmi a přílohami.

Adresa pro příjem přihlášek: Úřad městské části Brno-Bystrc, nám. 28.dubna 60, 635 00 Brno

Termín pro přihlášení: do 31.05.2024 (datum odeslání na obálce, případně razítko podatelny při osobním doručení)

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.