Účetní a daňový specialista

Brněnská personalistka, spol. s r. o., je dynamická, systematicky se rozvíjející společnost v oblasti lidských zdrojů, která má svou dlouhodobě stabilní pozici na trhu práce. Své služby v oblasti výběru pracovníků a vzdělávání poskytuje naše personální agentura již od roku 1996. Personální činnost je orientována na celý český trh, s profesionálními znalostmi specifik prostředí, každého regionu. Na odborné personální úrovni poskytujeme také personální poradenství a manažerské vzdělávání.

Pracovní náplň:

  • Povedete podvojné účetnictví
  • Budete zpracovávat metodiku účetnictví a daní
  • Připravovat revize, finalizace podkladů a daňových přiznání
  • Spolupracovat s auditory a daňovými poradci
  • Optimalizovat účetní systémy, účastnit se projektů v rámci koncernu
  • Zpracovávat a aktualizovat daňovou metodiku
  • Vyhotovovat finanční plán, sledovat jeho plnění
  • Připravovat měsíční a roční finanční uzávěrky
  • Analyzovat náklady, zpracovávat výsledky hospodaření jednotlivých středisek

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Znalost daňové a účetní problematiky
  • Praxe v oboru
  • Dobrou znalost němčiny nebo angličtiny
  • Pracovitost a angažovanost
  • Pokročilou znalost Excel, Word a Power Point
  • komunikativnost, kterou využijete při konzultaci podkladů s daňovými poradci a auditory

Nabízíme:

  • Dobré finanční ohodnocení
  • Férové a korektní jednání
  • Jistotu prosperující firmy
  • Zaškolení a podporu týmu
  • Možnost využití zaměstnaneckých slev na produkty společnosti
  • Odměny za pracovní výroční a při odchodu do důchodu
  • Jistotu a perspektivní budoucnost v mezinárodní společnosti s dlouholetou rodinnou tradicí
  • 3 dny dovolené nad rámec zákona
  • Stravenky

Místo pracoviště:

Okres Benešov

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.