Technik výroby

Pro společnost, která patří mezi nejvýznamnější výrobce materiálů v České republice. Firmu s dlouholetou tradicí, která patří k technologickým špičkám oboru a jejíž produkty již několik desetiletí ovlivňují trendy v oboru. Pro tohoto klienta nyní hledáme uchazeče na pozici -

Pracovní náplň:

  • Podpora provozu s cílem zajistit splnění hlavních cílů.
  • Budete zodpovědná za výkony a kvalitu jednotlivých produktů
  • Budete se podílet na neustálém zlepšování procesů
  • Kontrolovat dodržování postupů
  • Spolupráce s údržbou

Požadujeme:

  • motivaci pro práci v kolektivu
  • osobní odpovědnost a schopnost spolupracovat
  • velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
  • schopnost plánovat
  • středoškolské vzdělání technického směru
  • znalost relevantních a aktuálních právních předpisů v oblasti bezpečnosti práce, ochrany zdraví a životního prostředí
  • znalost procesů a nástrojů štíhlé výroby
  • angličtinu na úrovni B1
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • smysluplnou práci
  • velmi dobrý a výkonný tým
  • pomoc při zaškolení a odborný růst
  • zázemí stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzdu
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • zaměstnanecké slevy na produkty
  • příspěvky na stravování
  • příjemné pracovní prostředí
  • firemní akce
  • právní poradenství
  • a spoustu dalších podobných benefitů
Společnost si váží svých zaměstnanců, zajišťuje jim proto potřebné vybavení a vzdělávání.

Místo pracoviště:

Okres Břeclav

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.