Technik v nábytkářské společnosti

Společnost RADA NÁBYTEK s.r.o. byla založena v roce 2003 a jejím hlavním zaměřením je návrh a vybavování komerčních interiérů kancelářským nábytkem a židlemi a provoz největšího showroomu s kancelářskými židlemi v Brně.

Pracovní náplň:

  • Příprava podkladů do výroby (zaměření u zákazníka, rozkreslení prvků, zadání do výroby).
  • Příprava cenových nabídek a vizualizací.
  • Výpomoc při rozvozech zboží a montážích (manuální práce).
  • Zástup při prodeji kancelářských židlí a doplňků na showroomu.
  • Práce s interním systémem Pohoda (cenové nabídky, objednávky, prodejky, …).
  • Správa internetového obchodu a webu (vyřizování objednávek, udržování aktuálnosti)

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou technického nebo obchodního směru.
  • Technické myšlení.
  • Znalost nábytkového prostředí výhodou.
  • Znalost programu pCon nebo CAD a účetního programu Pohoda velkou výhodou.
  • Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič, zkušenosti s řízením dodávkového automobilu.

Nabízíme:

  • Fixní základ a motivační provizní systém.
  • Odměny dle hospodářských výsledků.
  • Příjemné moderní pracovní prostředí v mladém kolektivu.
  • Stabilní zaměstnání ve firmě s dlouholetou tradicí.
  • Různorodou pracovní náplň.
  • Stravenky
  • Firemní telefon.

DALŠÍ INFORMACE

  • Místo výkonu práce: Palackého tř. 105, Brno – Královo Pole.
  • Možný datum nástupu: Ihned.
  • Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr.

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.