TECHNIK PRO GEOLOGICKÝ PRŮZKUM

Projekce iGEO s.r.o. je úspěšný a efektivně fungující subjekt realizující komplexně pojaté zakázky. Vyhotovujeme předběžné statické posudky (přitížení od horní stavby), předběžné geotechnické návrhy založení, geologický průzkum i následnou projekci pro daný stupeň projektové dokumentace. Vznik samotného díla je řízen nejen požadavky klienta, ale rovněž použitím kreativity, moderních technologií a postupů, v krátké době dodání a za adekvátní výslednou cenu.

Pracovní náplň:

  • Od technika pro geologický průzkum očekáváme schopnost být pomocníkem při realizaci inženýrskogeologických průzkumů
  • Práce bude se často v terénu, provádění statických a dynamických penetrací, ručních vrtů, statických zatěžovacích zkoušek aj.
  • Komunikace s klienty projektované zakázky a komunikace s dalšími profesemi

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání (nebo výuční list) technického nebo přírodovědného směru
  • Práce v MC Office - postačí uživatelská znalost
  • Zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, technické myšlení, chtít se učit novému

Nabízíme:

  • Firma v českém vlastnictví
  • Dlouhodobou a jistou pracovní pozici
  • Finanční bonusy za zdárně ukončené projekty
  • Případné přesčasy se proplácí, nebo se vybírá náhradní volno
  • Neformální prostředí, které je otevřené tvým nápadům, názorům a postřehům
  • Teambuildingové akce (potápění, střelnice, vyjížďka na lodi, firemní akce a večírky)
  • Pracovní doby 7,5 h. denně
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dní indispozičního volna za rok
  • Příspěvek na stravu

Dále pak i:

  • Kancelářské prostory v centru Brna
  • Vybavení pro složitý geotechnický průzkum (statická penetrace, dynamická penetrace, inklinometr, statická zatěžovací deska, terénní a městská auta a další)
  • Laboratoř mechaniky zemin, která pracuje prioritně pro potřeby našich projektantů
  • Firemní vinotéku

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.