Technik měření s komunikativní Nj a 13. platem

Pro našeho klienta z oblasti automotive hledáme zkušeného kolegu s technickým vzděláním.

Pracovní náplň:

- obsluha souřadnicového měřícího systému 3D DEA/PCDMIS,

- provádění měření dílů dle výkresové dokumentace,

- zpracování měřících protokolů,

- spolupráce s výrobou při řešení reklamací,

- komunikace s centrální měřící laboratoří a vývojem,

- vedení evidence měřidel a měřících přípravků,

- prokazování způsobilosti měřidel a měřících přípravků dle platných norem a legislativy,

- plánování a zajištění včasné kalibrace.

Požadujeme:

- práce se souřadnicovým měřícím systémem 3D / PCDMIS,

- NJ – aktivní znalost, AJ výhodou,

- předchozí zkušenost v oblasti automotive výhodou,

- analytické myšlení, komunikativnost, flexibilita, pečlivost, spolehlivost, samostatnost.

Nabízíme:

- zázemí dlouhodobě stabilní nadnárodní společnosti,

- zajímavou práci v dynamickém prostředí automobilového průmyslu,

- neustálý rozvoj a vzdělávání (jazykové kurzy, školení v ČR i v zahraničí),

- 13. plat dle hospodářských výsledků5 týdnů dovolené, příspěvek na sportovní aktivity),

- nástup dohodou.

Místo pracoviště:

Ivanovice na Hané

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.