Stavební technik (stavbyvedoucí pro ČR a SR)

Stabilní česká firma zabývající se kompletními dodávkami vrchních staveb průmyslových halových objektů včetně architektonických návrhů a realizací rozšiřuje tým. Hledá uchazeče na pozici Stavbyvedoucí. Předností je stavební vzdělávání a myšlení stavaře podpořené praxí.

Pracovní náplň:

  • odpovědnost za vedení stavebních zakázek na montované betonové a ocelové haly
  • jednání se subdodavateli, investory, projektanty včetně sjednávání smluv
  • zpracování dokumentace k zakázkám

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání (nejlépe stavebního směru)
  • výborné vyjednávací a komunikační vlastnosti
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • ochota cestovat a časová flexibilita (2-3 dny v týdnu na cestách)
  • znalost práce na PC (MS Office, internet)
  • samostatnost, loajalita
  • základní znalost AJ
Výhodou bude pro Vás:
  • pokud budete mladý, dravý a pracovitý
  • praxe ve stavebnictví

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • pozici vhodnou i pro absolventy
  • fixní plat a k tomu bonusy z realizovaných zakázek
  • mobil, notebook a firemní vozidlo i pro soukromé účely
  • další benefity (stravenky, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou)
  • velký prostor pro seberealizaci a kreativitu
  • pracovní působnost v ČR a SR

Místo pracoviště:

Moravany u Brna

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.