Servisní technik kompresorů

Pro našeho klienta, českou firmu, která je více než 20 let na trhu, hledáme servisního technika, který má rád více mechaniku než elektriku.

Pracovní náplň:

• Servis a opravy kompresorových stanic

• Instalace a uvádění do provozu nových strojních zařízení

• Provádění zaškolení obsluhy u zákazníka na nově dodaných zařízeních

• Tvorba cenových nabídek v rámci servisu

Požadujeme:

• Ukončené střední odborné – vyučen v technickém oboru - na vše ostatní Vás zaučíme

• Schopnost jednat se zákazníkem - umět prezentovat firmu

• ŘP skup. B - budete jezdit za zákazníky na Moravě

Nabízíme:

• Stabilní a perspektivní pracovní uplatnění

• Bonusové finanční ohodnocení

• Mobilní telefon

• Služební vůz

• Možnost profesního růstu a seberealizace

• Profesní školení – hrazené zaměstnavatelem

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.