SERVISNÍ TECHNIK ELEKTRONIK

Pro našeho klienta, významného celosvětového výrobce a dodavatele zařízení a systémů pro radiační ochranu a kontrolu, se sídlem v Černé Hoře u Brna, hledáme na pracoviště v Dukovanech servisního technika elektronika.

Pracovní náplň:

  • servis elektronických systémů (analýza poruchy, oprava, uvedení do provozu, vyzkoušení)
  • diagnostika a nastavování měřicích systémů pomocí servisních SW
  • součinnost při nových instalacích a nasazování do provozu
  • zodpovědnost za provádění servisních činností

Požadujeme:

Odborné požadavky
  • SŠ/SOU technického směru se zaměřením na elektriku/elektroniku
  • možnost získat osvědčení dle §6 vyhl. č. 50/1978
  • práce s PC na úrovni nastavování parametrů komunikace a obsluhování servisních SW
Ostatní požadavky
  • zdravotní způsobilost
  • trestní bezúhonnost
  • řidičské oprávnění sk. B
  • aktivní a samostatný přístup
  • zodpovědnost a pečlivost
Výhodou uchazeče jsou:
  • vědomosti z oblasti elektroniky a počítačové techniky
  • znalost prostředí Jaderné elektrárny Dukovany

Nabízíme:

  • perspektivní zaměstnání
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • 6 týdnů dovolené
  • odborné kurzy
  • příjemnou atmosféru firmy, kde se žije nejen prací ale i mimopracovními aktivitami
Pozice je vhodná jak pro ABSOLVENTY, tak pro UCHAZEČE S PRAXÍ

Místo pracoviště:

Jaderná elektrárna Dukovany

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.