Sales coordinator

Pro našeho klienta, špičkového dovozce potápěčské techniky a vybavení pro vodní sporty, hledáme posilu na pozici sales coordinator s přesahem do dalších back officových činností. Nabídka je vhodná pro člověka, který se shledá v různorodé práci, lehce se domluví anglicky a má smysl pro pořádek. Na této pozici budete komunikovat se zákazníky, koordinovat objednávky a udržovat vztahy s dodavateli v zahraničí.

Pracovní náplň:

  • udržování vztahů s dodavateli v zahraničí
  • telefonická/emailová podpora zákazníků
  • fakturace
  • koordinace poptávek a objednávek
  • administrativa a občasný support vedení firmy

Výhodou pro Vás je, pokud máte:

  • předchozí zkušenost ERP systémy, ideálně Helios
  • praxi v oblasti marketingu

Požadujeme:

  • zkušenosti na obdobné pozici
  • solidní angličtina, denní využití
  • dobrá znalost MS Office
  • komunikační dovednosti na vysoké úrovni
  • systematické myšlení a pečlivost

Nabízíme:

  • zázemí v dlouhodobě stabilní firmě
  • rozmanitou práci v týmu mladých lidí
  • prostor pro seberozvoj
  • možnost se zapojit do potápění a vodních sportů

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.