Programátor do Zlína

Chceš se podílet na vývoji produktů dodávaných do celého světa? Do firmy, která vyrábí nejmodernější turniketové systémy, hledáme parťáka do týmu na nově otevřenou pozici programátora.

Pracovní náplň:

Tvým denním chlebem bude:
- Vývoj SW aplikací identifikačních a turniketových systémů v prostředí MS Visual Studio.NET (konfigurační nástroje, monitoring, vzdálená diagnostika)
- Účast na projektech se zahraničními partnery
- Spolupráce při testování SW, zpracování dokumentací a technických školeních

Požadujeme:

Zkušenosti, tedy znalosti a praxe s:
  • C#
  • ASP.NET MVC
  • Entity Framework
  • MS SQL
Co potřebuješ k tomu, aby Tě tahle práce bavila:
- Dobrou znalost a praxe C#, ASP.NET MVC, Entity Framework a MS SQL
- Zkušenosti s požadovanými SW aplikacemi jsou důležitější než vzdělání
- Angličtina na úrovní B2

Nabízíme:

  • HPP s nástupem ihned
  • Samostatnou i týmovou práci
  • Odborné kurzy, certifikáty
  • Jazykový kurz angličtiny na pracovišti
  • 5 dnů dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní dobu, příležitostně i homeoffice
  • Závodní stravování s finančním příspěvkem
  • Klimatizovanou kancelář
  • Služební telefon a notebook jako samozřejmé nástroje

Místo pracoviště:

Zlín

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.