Přípravář - rozpočtář - kalkulant - pozemní stavitelství

Baví Vás pozemní stavitelství a prahnete po realizaci seriózních projektů, které jsou vidět? Máte za sebou alespoň rok v oblasti rozpočtů a přípravy stavební výroby? RTS a BUILDPower jsou Vašimi přáteli a pomocníky? Pokud ano, těšíme se právě na Vás. Český komplexní dodavatel staveb – od inženýringu, přes realizaci až po jejich správu, si hledá posilu na pozici přípraváře-rozpočtáře-kalkulanta do Vyškova.

Pracovní náplň:

- sestavovat cenové nabídky
- tvořit materiálové kalkulace a kalkulace výkonů
- připravovat, zpracovávat a kontrolovat rozpočty
- vybírat subdodavatele pro jednotlivé projekty
- sjednávat obchodní podmínky a smlouvy o dílo se subdodavateli
- kontrolovat a posuzovat projektovou dokumentaci

Požadujeme:

- vystudoval/a jste VŠ, SŠ stavební
- máte za sebou alespoň 1 rok praxe v oblasti rozpočtů a přípravy stavební výroby
- umíte pracovat samostatně a pečlivě
- ovládání MS Office a Outlook je pro Vás samozřejmostí
- rád/a řídíte auto (řidičský průkaz sk. B)
- vyznáte se v prostředí RTS BUILDPower nebo KROS
- máte zkušenosti ve stavební výrobě např.na pozici stavbyvedoucího

Nabízíme:

- finanční ohodnocení v souladu s kvalifikací a zkušenostmi
- prostor pro seberealizaci a možnost profesního růstu
- přátelský kolektiv
- firemní sportovní a společenské akce
- závodní stravování
- pružná pracovní doba
- možnost home office dle potřeby
- mobilní telefon, PC

Místo pracoviště:

Vyškov

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.