Personalista

Pro našeho klienta, významného celosvětového výrobce a dodavatele zařízení a systémů pro radiační ochranu a kontrolu, se sídlem a pracovištěm v Černé Hoře u Brna, hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici Personalista.

Pracovní náplň:

• organizace školení a pracovnělékařských prohlídek
• nábor zaměstnanců a komunikace s personálními agenturami
• personální administrativa
• komunikace se zaměstnanci napříč firmou

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání
• základní znalost pracovněprávní legislativy
• uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
• příjemné vystupování a cit pro komunikaci
• schopnost pracovat pod tlakem, pečlivost a pracovitost
• ochota učit se novým věcem

Co může být výhodou:

• znalost mzdové legislativy
• práce na obdobné pozici

Pozice je zástup za MD a je vhodná i pro ABSOLVENTY.

Nabízíme:

nástup od 1.2.2021
• pružnou pracovní dobu
• firemní benefity - stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na PP, odborné kurzy
• zázemí stabilní firmy s tradicí 28 let
• příjemnou atmosféru ve firmě, kde se žije nejen prací, ale i mimopracovními aktivitami

Místo pracoviště:

Černá Hora u Brna

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.