Operátor Laseru

Firma zabývající se strojírenskou výrobou (zpracování plechu a profilů) a dodávkami logistických řešení pro skladování materiálů i zboží, a to včetně dodávky vlastních regálových systémů MAGNUS, TEXO a GRADUS a vlastního SW řešení skladů Herkules 4.0. Působíme na trhu od roku 2004. Zaměřujeme se jak na tuzemské, tak i zahraniční zákazníky.

Pracovní náplň:

  • Dostane výkresovou dokumentaci
  • Doveze si materiál
  • Zavede program
  • Nastaví stroj
  • Vyrobí
  • A na závěr zkontroluje

Požadujeme:

  • Nutná znalost čtení technické/výkresové dokumentace
  • spolehlivý a zodpovědný přístup k práci
  • ochotu učit se nové věci
  • Není podmínkou být strojař

Nabízíme:

  • příspěvek na dopravné (nad 20km)
  • stravenky (75,-)
  • příspěvek za věrnost (po dvou letech)
  • etické a slušné zacházení ze strany vedení
  • přátelské a podporující nadstandardní prostředí
  • firemní teambuildingové akce 2x ročně
  • HPP, na dobu neurčitou

Místo pracoviště:

Okres Blansko

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.