Office manager/-ka

Dynamická a flexibilní firma, která se zabývá vývojem multimediálního software (softwarové aplikace a efekty pro hudebníky, audio inženýry atd.), vývojem a výrobou hardware a internetovým obchodem rozšiřuje tým o dalšího kolegu/kolegyni.

Pracovní náplň:

  • Samostatná, iniciativní práce s možností rozhodování
  • Administrativní podpora všech pracovníků ve firmě
  • Organizovaní porad, pozvánek, podpora osob odpovědných za daný meeting
  • Zajišťování drobných nákupů a služeb
  • Organizování společných firemních akcí
  • Zajišťování provozu kanceláří a firemních prostor
  • Podpora externí účetní v podobě zadávání veškerých účetních dokladů do ABRY, záloha pro pracovníky ve výrobě a logistice - zadávání příslušných transakcí
  • Objednávání pomocí ABRY a základní personalistické agendy

Požadujeme:

  • Zkušenost s podobnou prací v menší rostoucí technologické firmě výhodou
  • Dobrý osobní time-management
  • Samostatnost, aktivní přístup, pečlivost
  • Týmovost, empatie, šíření pozitivní energie, schopnost “stmelovat” kolektiv
  • Skvělé komunikační dovednosti interně i externě (v češtině i angličtině)
  • Schopnost a ochota se neustále učit a pronikat do nové problematiky
  • Logické, systematické myšlení
  • Znalost práce s MS Office a-nebo Google Docs a Sheets, Skype apod.
  • Znalost práce se systémem ABRA (nebo obdobným ERP) výhodou

Nabízíme:

  • Přátelský kolektiv se skvělými vztahy
  • Neformální firemní atmosféru
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost osobního rozvoje
  • Práce s pravidelnou částečnou přítomností ve firmě v kombinaci s prací z domova
  • Lze začít pracovat na zkrácený úvazek, s možností rozšíření

Místo pracoviště:

Brno - Královo Pole

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.