Obchodník IT s orientací na klienta

Jsi tělem i duší obchodník a orientuješ se v oblasti IT? Pro brněnskou společnost hledáme nového kolegu, pro kterého je kontakt se zákazníkem a komunikace nejen prací, ale i koníčkem. Pokud ti vyhovuje prostředí menší společnosti, pak se ti tato práce bude líbit!

Pracovní náplň:

Tvým denním chlebem bude zejména:
  • Komunikace se stávajícími klienty v rámci České republiky
  • Akvizice nových klientů, při níž budeš rozšiřovat síť zákazníků
  • Osobní schůzky, kde budeš zjišťovat potřeby zákazníků a navrhovat pro ně řešení
  • Prezentace produktů a řešení firmy
  • Zpracování nabídek a obchodních případů – s tím ti i pomohou kolegové

Požadujeme:

Jsi ideální kandidát, pokud:
  • se nebojíš telefonovat a oslovovat potenciální zákazníky
  • už máš i své portfolio klientů
  • rád cestuješ ke klientům a exceluješ v obchodních a prezentačních dovednostech
  • se orientuješ v oblasti IT (SW i HW)
  • máš rád lidi a baví tě představovat jim to, co baví tebe
  • jsi vystudoval VŠ/SŠ technického směru
  • máš řidičák sk. B

Nabízíme:

Čím odměníme my tebe?
  • Prací na HPP v malé, stabilní české společnosti v Brně
  • Technickou podporou a odborným zaškolením
  • 5ti týdny dovolené
  • stravenkami
  • služebním vozem
  • pružnou pracovní dobou
  • měsíčními provizemi

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.