Obalový specialista

Nadnárodní výrobní společnost působící v automotive hledá vhodného uchazeče na pracovní pozici Obalový specialista, který spadá pod logistiku a má na starost obalové hospodářství.

Pracovní náplň:

  • Zodpovědnost za návrh obalů pro nové projekty;
  • Technická specifikace obalů s ohledem na nastavené procesy;
  • Součinnost při návrhu balicích předpisů;
  • Validace a testování navržených bal. postupů a způsobu balení;
  • Optimalizace balení pro stávající projekty;
  • Správa dat na zákaznických portálech v oblasti řízení vratných obalů;
  • Denní práce v IS SAP.

Požadujeme:

  • Pracovní zkušenosti s obalovým hospodářstvím;
  • Aktivní znalost němčiny pro potřeby denní komunikace;
  • Uživatelská znalost IS SAP;
  • Logické myšlení, samostatnost a selský rozum.

Nabízíme:

  • Pracovní poměr ve stabilní nadnárodní výrobní společnosti;
  • Neustálý rozvoj a vzdělávání (jazykové kurzy, školení v ČR a zahraničí);
  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity.

Místo pracoviště:

Ivanovice na Hané

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.