Marketingový specialista

Do české technologické firmy hledáme vhodnou osobu, která se nezalekne nových technologií, rychle se zorientuje v IT prostředí a pomůže především s tvorbou marketingového obsahu.

Pracovní náplň:

  • Vedení projektů spojených s externí a interní komunikací
  • Copywriting (webové stránky, e-mailing, katalogy, články, případové studie a další)
  • Pravidelná aktualizace webových stránek, marketingového uložiště a obchodních aplikací
  • Správa sociálních sítí a marketingových platforem
  • Organizace veletrhů v ČR i zahraničí
  • Aktivní spolupráce s obchodním týmem
  • Komunikace s celosvětovou distributorskou sítí

Požadujeme:

  • SŠ s maturitou (více než vzdělání je důležité mít praxi v marketingu)
  • Předchozí zkušenosti v oblasti marketingu minimálně 2 roky (nutno uvést v CV)
  • Pokročilou znalost anglického jazyka slovem i písmem - min. úroveň B2
  • Řidičský průkaz skupiny "B" (aktivní řidič)
  • Ochotu cestovat i do zahraničí

Vaší výhodou bude:
  • umět obchodní aplikace s rozšířenou realitou turnstileART
  • mít marketingové zkušenosti se zaměřením ideálně na content

Nabízíme:

  • HPP
  • Nástup možný ihned
  • Práci pro dynamicky rostoucí hi-tech společnost
  • Jazykový kurz angličtiny na pracovišti a podpora dalšího vzdělávání
  • Dovolená 4 týdny s možností navýšení o dalších 5 dnů
  • Pružnou pracovní dobu
  • Závodní stravování s příspěvkem ve výši 80 %
  • Firemní akce v průběhu roku

Místo pracoviště:

Zlín

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.