IT Technik (Práce v logistickém centru)

Firma, jenž poskytuje inovativní logistická řešení pro dodavatelské řetězce aktuálně hledá nové posily na pozici „IT Technik“ pro poprodejní servis. Vždy se snažíme posouvat se dopředu a nespokojovat se se současným stavem. V roli globálně působícího lídra ve svém odvětví, s více než 140 lety zkušeností v oblasti logistiky, jsme hrdi na skutečnost, že poskytujeme svoji podporu průmyslovým i obchodním společnostem v rámci globální výměny zboží.

Pracovní náplň:

  • Telefonický kontakt s uživateli
  • emailový kontakt s dodavateli a uživateli
  • Pohyb po skladech firmy kde denně můžete nachodit až 10km (fyzická zdatnost)
  • Správa uživatelských periferií – tiskárny, skenery, Apple zařízení, monitory atd.
  • Řešení incidentů a problémů HW/SW
  • Instalace, řešení zabezpečení klientských počítačů
  • Drobné opravy hardwaru
  • Inventarizace hardware a software, ad.

Požadujeme:

  • Min. SŠ s maturitou v IT nebo technického směru
  • Vhodné pro absolventy
  • Alespoň střední znalost AJ (psaný text a emaily)
  • Znalost PC hardwaru a softwaru
  • Zkušenosti s instalacemi a správou os Windows
  • Zkušenosti s MS Office všech dostupných verzí (správa, ad.)
  • Obecnou orientace v oblasti uživatelské IT
  • Spolehlivost, flexibilitu, chuť do inovací

Nabízíme:

  • Dodatková dovolená – po roce ve firmě nárok na 5. týden dovolené
  • Preventivní volno (sick days) – 2 dny
  • Příspěvek na stravování ve výši 75 Kč v zaměstnání za každý odpracovaný den předchozího kalendářního měsíce.
  • Příspěvek na stravování je poskytován formou stravenkového paušálu
  • Firemní telefon pro soukromé účely
  • Vzdělávání v IT oboru placené firmou
  • Společné obědy, pizza days, a podobně

Místo pracoviště:

Říčany (Praha-Východ)

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.