IT Technik

Náš příběh se začal psát v roce 1988 nápadem nezaměstnaného mladíka Johannese Gutmanna v chudé oblasti rakouského Waldviertlu. V roce 1992 se setkal s Tomášem Mitáčkem a společně odstartovali jihomoravskou kapitolu, kterou dnes píšeme pod vedením Josefa Dvořáčka.

Pracovní náplň:

  • správa sítě MS Windows
  • správa a propojování uživatelských účtů,
  • nastavení přístupových práv, (podpora uživatelů, řešení problémů se softwarovým a hardwarovým vybavením)
  • změny nastavení počítačů a implementace změn
  • kompletace počítačů a periferií
  • instalace kabelážních systémů
  • instalace síťových prvků LAN a WAN
  • sjednávání a nákup nových mobilů, případně počítačů pro firmu
  • jsou zde nutné dobré komunikační schopnosti. (Po čase povedete školení, pro své kolegy například o správném využívání sociálních sítí nebo například jak vytvořit nový účet v Googlu).

Požadujeme:

  • velmi dobrou znalost produktů Microsoft Windows
  • velmi dobrou znalost práce s produkty MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) - pokud se jedná o středoškoláka, pak praxi minimálně 1 rok v oboru IT (zde je možné započítávat i dobu v rámci školních praxí či stáží)
  • znalost Internetových sítí
  • zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
  • časovou flexibilitu, odolnost vůči stresu, ochotu učit se
  • znalost Aj, minimálně na úrovni pokročilé
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Standardně firemní mobil a notebook, i pro soukromé účely.
  • Dále pak sleva na produkty firmy.
  • Firemní akce, teambuildingy
  • Příspěvek na stravu
  • 13. plat

Místo pracoviště:

Čejkovice

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.