IT specialista

Chceš pracovat ve společnosti s rodinnou atmosférou zabývající se lisováním plastů?

Pracovní náplň:

  • instalace, aktualizace a správa primárního a záložního serveru
  • webový server
  • poštovní server včetně antiviru a antispamu
  • DNS server, FTP server, databázový server
  • včetně zabezpečení, synchronizace a řešení problémů a požadavků
  • správa webů a e-shopu, aktualizace pro udržení provozuschopnosti, řešení chyb ve vlastní režii, případně s dodavateli, poskytování podpor
  • správa a fakturace služeb spojených s provozem e-shopu (platební brána,
  • srovnávače zboží, PPC systémy, analytika
  • správa služeb souvisejících s provozem serverů (server housing, správa a aktualizace serveru Dell)

Požadujeme:

  • praxi se správou serverů
  • schopnost pružně reagovat na vzniklé situace
  • pečlivost, samostatnost ve své činnosti a při rozhodování
  • vohodné pro OZP

Nabízíme:

  • zázemí stabilní rodinné společosti
  • akce pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky
  • odměny k pracovnímu a životnímu výročí
  • závodní stravovní nebo stravenky
  • 25 dní dovolené

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.