HR Representative

Personální a vzdělávací firma s 25letou tradicí hledá do svého týmu posilu – osobnost, která se chce rozvíjet, očekává stejnou míru volnosti a zodpovědnosti, vidí příležitosti a ne překážky. Personalistika je pro nás posláním, které naplňujeme jak ve firmách, tak i s uchazeči o práci či účastníky školení.

Pracovní náplň:

  • Komunikace se zákazníky a uchazeči
  • Profesionální vedení pohovorů (neznalé naučíme)
  • Realizace výběrových řízení pro naše zákazníky od A do Z
  • Vedení související administrativy
  • Zpracovávání nabídek a mluv (neznalé podpoříme)
  • Systematické vzdělávání

Požadujeme:

- profesionální a konstruktivní přístup
- dovednost osobní, telefonické a on-line komunikace
- vyrovnaná orientace na efektivitu a empatii, obchodní myšlení
- samostatnost a kreativita
- uznávání týmových hodnot
- zkušenost z oblasti personalistiky a vzdělávání vítaná
- znalost práce se sociálními sítěmi
- znalost AJ vítaná
- řidičský průkaz podmínkou

Nabízíme:

- zázemí flexibilní moderní firmy
- odborný růst (vč. bonusů ve formě vzdělávacích voucherů)
- možnost podílet se na budování týmu
- flexibilní pracovní dobu
- možnost využívání firemního automobilu
- výhodné provize

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.