HR konzultant

Personální a vzdělávací společnost s 25letou tradicí hledá do svých řad posilu – osobnost, která se chce rozvíjet a očekává stejnou míru volnosti a zodpovědnosti, vidí hlavně příležitosti a ne překážky. Personalistika je pro nás posláním, které naplňujeme jak ve firmách, tak i při pohovorech s uchazeči o práci či účastníky školení.

Pracovní náplň:

  • Budete především hledat správné lidi na ty správné pozice.
  • Na denním pořádku je tedy telefonická a emailová komunikace s firmami a uchazeči.
  • Pokud nechcete jen sedět v kanceláři, máme pro vás dobrou zprávu, protože k této pozici neodmyslitelně patří i sjednávání obchodních schůzek.
  • Tyto schůzky poté úspěšně povedete, s potenciálním klientem uzavřete smlouvu a na základě jeho požadavků pak vyhledáte vhodné kandidáty.
  • Poté přichází na řadu pohovor, abyste zjistili potřebné kvality uchazeče.
  • Zpracujete krátký profil o tom, co jste se dozvěděli. (nápaditost vítána)
  • Nakonec všechny dostupné informace pošlete klientovi, který si mezi kandidáty vyber toho nejvhodnějšího.

Požadujeme:

  • Rozhodně ti nesmí chybět nadšení pro personální činnost
  • Organizace práce je pro tebe maličkost
  • Dále jsou nutné výborné komunikační schopnosti
  • Ochota vzdělávat se a dál tak rozvíjet svoji osobu. (především v oboru psychologie)
  • Nebojíš se zvednout telefon a komunikovat s neznámými lidmi.
  • Zvládáš komunikovat spisovně a na úrovni i přes email
  • Jsi aktivní řidič, protože na obchodní schůzky se autobusem jezdit moc nedá.
  • Chceš pracovat v neustále se rozvíjející společnosti

Nabízíme:

  • Zázemí silné společnosti
  • Firemní telefon
  • Práci v mladém kolektivu
  • Možnost se neustále rozvíjet
  • Odpovídající platové ohodnocení + zajímavý provizní systém
  • Příspěvek na dopravu
  • Možnost využívání služebního automobilu
  • 13.plat (odvíjí se od zisku firmy)

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.