Hlavní účetní s Aj/Nj

Pro výrobní společnost v oblasti automotive hledáme zkušeného/-nou účetního/účetní.

Pracovní náplň:

- organizace týmu účetních,

- zodpovědnost za správnost účetnictví v programu SAP,

- účtování přijatých a vydaných faktur, bankovních výpisů, příprava plateb,

- účtování interních dokladů,

- příprava podkladů pro audit a daňového poradce,

- zpracování DPH a kontrolních hlášení,

- zpracování statistických výkazů,

- sestavování finančních podkladů pro reporting,

- spolupráce se mzdovou účtárnou,

- komunikace s mateřskou společností.

Požadujeme:

- SŠ vzdělání v ekonomickém směru ,

- praxe v daňové a účetní problematice,

- zkušenost z pozice účetní ve výrobní společnosti,

- znalost účetního modulu SAP, dále Helios a Anet výhodou,

- aktivní jazyková znalost AJ nebo NJ.

Nabízíme:

- stabilní zaměstnání u prestižního zaměstnavatele,

- práci na HPP, se smlouvou na dobu neurčitou,

- benefity - roční odměny, příspěvek na volnočasové aktivity, na dojíždění,

- 5 týdnů dovolené.

Místo pracoviště:

okr. Vyškov

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.