Daňový poradce nebo Asistent daňového poradce

Naším klientem je česká společnost působící v oblasti účetnictví, daní a auditu již téměř 25 let. Nyní hledá do svého týmu nového člověka na pozici Daňového poradce nebo Asistenta daňového poradce, který bude spolupracovat na zakázkách pro různé klienty této společnosti.

Pracovní náplň:

  • účast na daňových zakázkách
  • spolupráce při účetním a daňovém poradenství
  • zpracování daňových přiznání a sestavování účetních závěrek klientů
  • příprava podkladů pro daňové kontroly
  • postupné získávání zkušeností a práce na složitějších a samostatnějších úkolech

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • dobrou znalost účetní a daňové problematiky
  • praktická znalost účetnictví výhodou
  • organizační schopnosti, důslednost, samostatnost, odpovědnost, komunikativnost, ochotu dále se vzdělávat
  • dobrou znalost práce na PC (MS Office, Excel)
  • komunikativní znalost AJ, případně NJ výhodou

Nabízíme:

  • zázemí zavedené a stabilní české společnosti, spolupracující se zahraničními klienty
  • další profesní a odborný rozvoj
  • pružnou pracovní dobu
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • pracoviště v centru Brna – snadná dostupnost

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.