Brusič - broušení na kulato - Broušení venkovních průměrů na NC/CNC brusce

Firma se společnostmi ve Švýcarsku, České republice a Itálii. Je to značka pro předního evropského výrobce šroubů, sudů a plastifikačních jednotek.

Pracovní náplň:

Požadujeme:

- praxe v broušení na kulato min. 1 rok

- znalost čtení technických výkresů, praxe v měření technickými měřidly

- pečlivost, přesnost nutná

- ochotu učit se nové věci

- práce ve 3 směnném režimu - dle potřeb firmy - zakázková výroba

- nástup do pracovního poměru ihned nebo dle dohody

Nabízíme:

- Pracovní poměr na dobu neurčitou

- Odpovídající platové ohodnocení

- Zázemí silné zahraniční společnosti

- 5 týdnů dovolené

- Zdravotní péči rozšířenou o očkování proti klíšťové encefalitidě a chřipce

- Stravenkový paušál

- Bonusový program a mnohé další

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.