BACKUP & STORAGE SPECIALIST SENIOR: L3

Chceš zakotvit v mezinárodní IT firmě s nekorporátním nastavením a dynamickým kolektivem, denně hledat řešení pro zapeklité úkoly, přicházet s inovacemi, spolupracovat na globálních projektech? ==> Čti dál, možná hledáme právě Tebe!

Pracovní náplň:

  • Tvou misí bude chránit servery a data ve firmě
  • budeš se věnovat deploymentu a managementu nových řešení pro IT operativu
  • správa prostředí
  • archivace dat
  • troubleshooting
  • zapojení do globálních projektů ve spolupráci s architekty a solution ownery
  • komunikace v angličtině na denní bázi
  • služební cesty do zahraničí

Požadujeme:

  • Pokročilou znalost MS Windows serverů (2008 / 2012 / 2016) a Active Directory
  • Nebo rozsáhlé zkušenosti s NetApp Storage, Backup Exec a Data Protector
  • Zkušenost se skriptováním v Powershell
  • Znalost VMware virtualizační platformy je vyhodou
  • Motivaci se specializovat na Backup/Storage oblast a rozvíjet své znalosti v oboru
  • Solidní angličtinu, kterou budeš využívat denně

Nabízíme:

  • Občerstvení a jóga přímo na pracovišti
  • Benefit karta, multisport karta a stravenková karta
  • Pracovní cesty do zahraničí
  • Teambuildingy a firemní akce
  • Mobilní telefon a notebook dle vlastního výběru
  • Profesní rozvoj + rozmanitá školení, kurzy, certifikace dle výběru
  • Penzijní připojištění
  • Týden dovolené navíc
  • Fixní mzda s pravidelnými bonusy a meziročním navyšováním
  • Moderní kancelář v srdci Brna
  • Firemní parkování nebo ekologický bonus při jeho nevyužití

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.