IT odborník s AJ do prima firmy na JM

Máte dobré analytické myšlení a zkušenosti v oblasti ERP systémů? Rádi mluvíte anglicky a ceníte si life-work balance? Pro úspěšnou firmu na Jižní Moravě (okres Hodonín), kde je opravdu radost pracovat, hledáme nového IT specialistu, který se bude starat o firemní ERP systémy Helios Orange a FRM, věnovat čas údržbě, aktualizaci, tvořit reporty, sestavy, ladit IT procesy ve firmě a denně komunikovat v AJ se zahraniční mateřskou společností a správci sítě.

Pracovní náplň:

- kompletní správa dvou informačních ERP systémů (Helios Orange a FRM),
- údržba, aktualizace, správa oprávnění, tvorbu sestav, reportů atd.,
- zlepšování IT procesů nejen ve výrobě (EAN, automatizace),
- komunikace se zahraniční mateřskou společností a IT osvěta ve firmě.

Požadujeme:

- opravdu solidní angličtinu (a bude jí potřeba opravdu každý den),
- odpovídající formální vzdělání technického směru,
- bydliště v pohodové dojezdové vzdálenosti od Čejkovic u Hodonína.

Nabízíme:

- skvělý tým nadšených a zapálených kolegů, kteří pomohou a podpoří
- jedinečné produkty
- firemní benefity

Místo pracoviště:

Okres Hodonín

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.