Zkušený technik kvality s komunikativní NJ a 13. platem

Pro našeho klienta z oblasti automotive hledáme kolegu s technickým vzděláním a se zkušeností v zákaznické kvalitě.

Pracovní náplň:

Co bude Vaší prací:

  • řešení zákaznických reklamací se zaměřením na garanční reklamace
  • kontakt se špičkovými zákazníky v oboru - BMW, Daimler, Porsche
  • analýza neshodných výrobků
  • vyhledávání odchylek na linkách a spolupráce na jejich odstranění
  • optimalizace kontrolních procesů
  • komunikace s mistry jednotlivých linek
  • spolupráce s vývojem v Německu

Požadujeme:

Od Vás očekáváme, že:

  • máte SŠ či VŠ vzdělání technického zaměření
  • NJ aktivní znalost nutná, protože budete denně komunikovat německy
  • máte znalosti MS Office na uživatelské úrovni
  • disponujete analytickým myšlením, talentem pro komunikaci, flexibilitou a pečlivostí - to vše potřebujete, abyste svoji práci dělal/-a dobře

Výhodou pro vás je, pokud máte:

  • předchozí zkušenost v oblasti automotive

Nabízíme:

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zázemí v dlouhodobě stabilní nadnárodní společnosti
  • zajímavou práci v automobilovém průmyslu - vyrábíme vychytávky pro denní život
  • neustálý rozvoj a vzdělávání - jako např. jazykové kurzy, školení v ČR i v zahraničí
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity - nejen stravenkami je člověk živ :-)

Pokud máte chuť se posunout po odborné stránce, napište nám, rádi o Vás uslyšíme. Pečlivě čteme každý životopis. Nebudete čekat 3 týdny na odpověď.:)

Místo pracoviště:

okr. Vyškov

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.