Zkušená/ý hlavní účetní do kreativního prostředí

Vyznáte se v účetnictví a život bez něj by vám připadal prázdný a smutný? Účtujete s láskou, péči a hravě? Pokud ano, hledáme právě Vás! Organizace, které záleží na rozvoji lidí, a která ví, jak z vědy udělat požitek, hledá kolegu na pozici hlavní účetní.

Pracovní náplň:

  • budete pečovat o zpracování kompletní účetní agendy příspěvkové organizace
  • provádět účetní uzávěrky
  • zpracovávat DPH, DPPO
  • realizovat inventarizace
  • uskutečňovat finanční kontroly

Požadujeme:

  • vystudovanou VŠ (nejlépe ekonomického směru)
  • znalost platné účetní a daňové problematiky
  • letitou praxi v účetnictví
  • snahu o sebevzdělávání a osobní rozvoj
  • dobrou znalost práce na PC (MS Office a MS Excel jsou Vaši dobří pomocníci;emailová komunikace Vám nedělá problém)
  • bezúhonnost

Výhodou jak pro Vás, tak i pro společnost bude pokud:

  • máte zkušenosti s účetnictvím příspěvkové organizace
  • domluvíte se anglicky
  • ovládáte Gordic WIN

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • různorodá a dynamická práce
  • přátelský kolektiv
  • pracoviště v srdci Brna
  • mobilní telefon, notebook
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • vzdělávací kurzy
  • další zaměstnanecké benefity

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.